wrapper

خبر فوری

کارگاه‌های آموزشی

شورای انجمن‌های علمی ایران در جهت ارتقاء آگاهی و حل معضلات مالیاتی و بیمه انجمن‌های علمی در تاریخ 1396/04/12 کارگاه‌های آموزشی "قوانین و مقررات مالیاتی"، "مقررات بیمه" و "مراحل قانونی و نحوه ثبت صورت جلسات و تصمیمات مجامع انجمن‌ها در اداره ثبت شرکتها" با حضور بیش از 120 نفر از خزانه داران، مسئولان مالی، حسابداران و کارشناسان انجمن‌های علمی ایران را در محل دانشگاه خاتم برگزار نمود.
پس از اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت قرآن مجید، جناب آقای مهندس مهریان، عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران ضمن خیر مقدم به میهمانان از حضور و استقبال گسترده انجمن‌ها درکارگاه‌های آموزشی شورا تشکر و قدردانی نمودند و اشاره نمودند که شورای انجمن‌های علمی ایران تلاش دارد مشکلات و معضلات مربوط به مسائل مالیاتی و بیمه را از مراجع ذی ربط پیگیری و تا حد امکان برطرف نمایند، سپس به ترتیب کارگاه‌های آموزشی 1. "امور مالیاتی" با حضور اساتید آقایان دکتر محمد علیزاده اهوازی، معاون مالیاتی شهر تهران و دکتر فرشید فریدونی، مدیر امور مالیاتی غرب تهران، 2. "مقررات بیمه" با حضور آقای مهندس محمد محمدی، مشاور و معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی و 3. "امور مربوط به ثبت شرکتها" با حضور اساتید سرکار خانم‌ نفیسی، معاون اداره ثبت شرکتها و سرکار خانم نعیمیان برگزار گردید که مورد استقبال اعضاء شرکت کننده قرار گرفت.
تعامل اعضاء شرکت کننده در کارگاه‌های آموزشی فوق با اساتید مربوطه به صورت پرسش و پاسخ مسائل و مشکلات مالیاتی، بیمه و ثبت شرکتها صورت گرفت و در پایان مقرر گردید جهت تسریع در امور مالیاتی انجمن‌ها، تدوین صحیح و به موقع اظهارنامه‌های مالیاتی و بالاخره استفاده از بند "ی" ماده 139‌، یک ناظر و ممیزی معین در یکی از واحدهای سازمان امور مالیاتی شهر تهران تعیین و مستقر نمایند.
بدین منظور دبیرخانه شورا مکاتبات لازم را با سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان تأمین اجتماعی و اداره ثبت شرکتها به عمل خواهد آورد و در هر بخش نماینده‌ای از طرف شورا جهت انجام تعاملات لازم، اطلاع‌رسانی، تدوین پیش‌نویس تفاهم‌نامه و دریافت مستندات و بخشنامه‌های جدید به سازمان‌های مربوطه معرفی می‌‌نمایند تا بتوان این مشکلات را برای همیشه از فهرست گرفتاریهای انجمن‌های علمی ایرن برطرف نمود.

تماس با شورا

با ما در ارتباط باشید:

ایمیل شورا: info@cisa.ir      و    cisairan@gmail.com

تلفن: 12-88610209-021

فکس:88054457-021

آدرس: تهران-یوسف آباد-خیابان جمال الدین اسد آبادی- خیابان35- بعد از تقاطع ابن سینا- کوچه شهید رضامیرمحمد صادقی-پلاک 5

          کانال ما در آپارات ببینید

   در تلگرام همیشه با شماییم

    ما را در لینکدین دنبال کنید

گالری ما در لنزورتصاویر را در لنزور مشاهده کنید

بایگانی

     زمانبندی عنوان برنامه ...
      چهارمین همایش پیشرفت و توسعه ...
    چهارمین همایش پیشرفت و توسعه ...