wrapper

خبر فوری

گردهمایی نقش تشکل ها در بهره وری و رونق تولید

انجمن مهندسی صنایع ایران با همکاری تشکل های علمی و تخصصی و به میزبانی سازمان ملی بهره وری ایران برگزار می‌نماید.
گردهمایی نقش تشکل ها در بهره وری و رونق تولید 

مورخ 22 مرداد 1398

Read more...

دومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگی صنعتی - فراخوان مقاله

دومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگی صنعتی برمبنای توسعه پایدار و سلامت
زمان برگزاری همایش: 9 شهریور 1398

فراخوان مقاله همایش توسعه فرهنگی صنعتی

دومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگی صنعتی شهریورماه با حمایت و مشارکت نهادهای دولتی و انجمن های علمی در سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.
بنابر این گزارش، در مقدمه این همایش می خوانیم: اهمیت فرهنگ صنعتی در شرایط کنونی کشور و اثرات آن بر افزایش بهره وری، ارتقای کیفیت، بهبود کار و بهینه سازی مصرف بر کسی پوشیده نیست و تدوین یک مدل مطلوب فرهنگی صنعتی بر پایه ارزش ها، باورها و هنجارهای بومی ایران، سازمان های ما را در عرصه نوآوری و خلاقیت دارای ارزش افزوده خواهد نمود و چنین سازمان های متعالی می توانند پایه های اصلی رشد و توسعه در فرهنگ کشور باشند.
برگزاری این همایش علمی با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، موسسه فرهنگی اکو؛ دانشگاه تهران: دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری در جهان اسلام، مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران خواهد بود.
دبیرخانه همایش از عموم پژوهشگران و متخصصین این عرصه جهت ارسال دستاوردهای علمی خود در قالب مقاله در محورهای سیاستگذاری، علمی، کاربردی و موضوعات کلان کشور دعوت به عمل آورده است.
علاقمندان می توانند مقالات خود را به پست الکترونیکی ic@imi.ir ارسال نمایند. مهلت ارسال مقالات 15 مرداد 98 و تاریخ اعلام نتایج داوری 25 مرداد در نظر گرفته شده است. فرمت ارسال مقاله از طریق نشانی iiie.ir/ic قابل دریافت می باشد.
دومین همایش فرهنگ صنعتی با پشتیبانی علمی انجمن مهندسی صنایع ایران، انجمن مدیریت منابع انسانی ایران، انجمن مدیریت ایران، انجمن جامعه شناسی ایران، انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن، اتحادیه انجمن های علمی فناوری، نوآوری و تجاری سازی؛ انجمن بیوشیمی فیزیک ایران برگزار خواهد شد.
همچنین دبیرخانه همایش از تشکل های بخش خصوصی و دولتی جهت مشارکت در این رویداد علمی استقبال می کند.

دبیرخانه شماره 1 همایش در مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی مستقر بوده و با شماره تلفن 88604332 و شماره فکس 88604211 پاسخگویی مخاطبین می باشد.
دبیرخانه شماره 2 نیز با شماره تلفن 81032318 و شماره فکس 81032317 در انجمن مهندسی صنایع ایران متولی بخشی از وظایف محوله می باشد.

 

Read more...

جلسه کارگروه شورا با انجمن های علمی داوطلب، مرتبط با بند 6 تفاهم نامه مشترک کمیسیون و شورای انجمن های علمی ایران مورخ 08 مرداد 1398

بنا به دعوت شورای انجمن‌های علمی ایران، جلسه کارگروه شورا با انجمن های علمی داوطلب، مرتبط با بند 6 تفاهم نامه مشترک کمیسیون و شورای انجمن های علمی ایران با مدیریت آقایان مهندس حسین مهریان؛ عضو محترم هیأت مدیره و خزانه دار، دکتر محمد خدابخشی؛ مشاور محترم در امور مجلس شورای انجمن‌های علمی ایران و حضور تعدادی از نمایندگان انجمن های علمی داوطلب جهت همکاری در اجرای بند 6 تفاهم نامه با مضمون "همکاری‌ و اقدام مشترک برای تأمین محل استقرار انجمن‌های علمی"، مورخ 1398/05/08 در محل ساختمان شورا برگزار گردید.

Read more...

تماس با شورا

با ما در ارتباط باشید:

ایمیل شورا: info@cisa.ir      و    cisairan@gmail.com

تلفن: 12-88610209-021

فکس:88060593-021

آدرس: تهران-یوسف آباد-خیابان جمال الدین اسد آبادی- خیابان35- بعد از تقاطع ابن سینا- کوچه شهید رضامیرمحمد صادقی-پلاک 5

          کانال ما در آپارات ببینید

   در تلگرام همیشه با شماییم

    ما را در لینکدین دنبال کنید

گالری ما در لنزورتصاویر را در لنزور مشاهده کنید

بایگانی

     زمانبندی عنوان برنامه ...
      چهارمین همایش پیشرفت و توسعه ...
    چهارمین همایش پیشرفت و توسعه ...